Úsmevná „principiálnosť“ pána Bugára

Autor: Štefan Hozzán | 7.3.2016 o 21:59 | Karma článku: 5,55 | Prečítané:  797x

Pozorne som pozeral predvolebné diskusné relácie, počas ktorých bolo na pánovi Bugárovi vidieť, že ho humor neopúšťa v žiadnej situácii a myslím, že toto jeho správanie ovplyvňuje pozitívne mnohých potenciálnych voličov. 

Veď jeho meno sa priamo nespája so žiadnou kauzou, nie je arogantný ani vulgárny, tak kto by mu „odolal“.  Povolebné diskusie však ukázali aj odvrátenú stranu tohto, takmer vždy usmiateho, politikou ostrieľaného pána. V týchto vystúpeniach to už nebol pán „slniečko“, ale skôr pán „mráčik“. Pochopiteľné, veď výsledok pre jeho stranu nie je veľmi radostný, akokoľvek už o tom bude presviedčať ostatných. Čo ma však prekvapilo úplne najviac, boli odpovede pána „mráčika“ na otázky týkajúce sa prípadnej povolebnej spolupráce so stranou SNS. Samozrejme že nie, veď sme sa vyhranili ako aj ostatní sa vyhranili voči Smeru, budeme principiálni... a podobne. Ťažko možno komukoľvek vyčítať snahu byť principiálny v dôležitých otázkach, hoci až doteraz nebola súčasťou našich „štandardných“ politických strán (možno s výnimkou SaS pri hlasovaní o eurovale). Len nerozumiem, prečo mu ešte pred časom práve táto principiálnosť tak vadila. Alebo že by sa na ňu odvolával iba vtedy, keď sa mu to hodí? No... o tom potom....

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

SVET

Všade sú míny, dávajte pozor, kam šliapete. Oslobodzovanie Mosulu potrvá

Islamský štát nemá veľkú šancu ubrániť svoje najväčšie mesto. Zároveň nemá kam ujsť a civilistov berie ako rukojemníkov.

EKONOMIKA

Rumuni aj Bulhari sú na tom s dôchodkami lepšie ako Slováci

Oveľa lepšie vyhliadky má Česko, Poľsko, Maďarsko, Rumunsko a Bulharsko.

KOMENTÁRE

Dráždenie čínskeho draka

Donald Trump si už stihol pohnevať Peking. Zrejme to nebolo nedorozumenie.


Už ste čítali?